Запрошуємо взяти участь у недільньому відпочинку на Дністрі. 

Річка рівнинна і досить спокійна: тут ми проводимо дитячі табори та родинні сплави - наймолодшому учаснику було 7 місяців!

Коли: 23 липня

 

ОРІЄНТОВНА ПРОГРАМА

Увага! Зміна у пограмі!

10:00 - збір групи в с.Розвадів
10:15 - короткий інструктаж по техніці безпеки
10:30 - старт сплаву зі с.Розвадів до с. Березино
14:00 - причалювання в с.Березино 
15:00 - обід, повернення до Львова

 

ВАРІАНТИ ТРАНСПОРТНОГО СПОЛУЧЕННЯ:

  • виїзд зі Львова: 8:00 маршруткою Львів-Березина зі Стрийського автовокзалу 
  • повернення до Львова: 19:00 маршруткою Березина-Львів 
  • оренда автобуса для групи від 10 осіб, орієнтовно 200 грн на особу

ВАРІАНТИ ПАРКІНГУ:

  • Залишити машину біля готельного комплексу "Русалка Дністрова", що знаходиться у с. Розвадів, як їхати по Стрийській трасі видно з правого боку - прйтись до місця старту (весь шлях триває до 10 хв, від готельного комплексу потрібно йти від траси, праворуч пройти церкву та цвинтар, йти крізь село, перейти через колію, рухатись через село до монументу, біля якого повернути ліворуч, перейти через міст з правого боку під мостом буде знаходиться точка старту). Орієнтир - катамарани, весла. Після завершення сплаву у с.Березина повернутись до автівки маршуткою, виходити у с.Розвадів.
  • Залишити машину у с. Березина - проїхатись маршуткою до місця старту - після завершенню сплаву опинитись знову у с. Березина.

ВАРТІСТЬ НА ОСОБУ (для групи від 10 осіб):

День сплаву: 350 грн. (у вартість включено супровід інструктора, оренда місця на плавзасобі, рятівнича жилетка, харчування). Діти до 6 років - безкоштовно. Від 6 до 12 років - знижка 50%.

Додаткові опції (доступні для групи від 10 осіб):

 Трансфер учасників Львів-Березина-Львів - 200 грн 

 

ОПЛАТУ МОЖНА ЗДІЙСНИТИ ДО 20 ЛИПНЯ 12:00 (ЧЕТВЕР):

- на картковий рахунок 

4149 4991 0313 6279 Ступко Наталія Атанасівна, Приватбанк, у призначенні платежу вкажіть дату та прізвище учасника сплаву, також паралельно напишіть на електронну скриньку support@manivci.lviv.ua, або СМС повідомленням на 096  00 64 948 що провели оплату.

 

​​Після ідентифікації оплати ми надішлемо підтвердження (зазвичай - в межах 24 годин). 

 

ЩО ВЗЯТИ З СОБОЮ?

Рекомендований перелік речей: Бажано зручний одяг, сорочку на довгий рукав, штани подовжені (для того щоб захистити себе від опіків), накриття на голову, спрей від сонця, спрей від комарів, зручне взуття що не жаль намочити. У разі дощу: дощовик.

На сплаві є можливість транспортувати особисті речі. Рекомендуємо забезпечити їх від намокання. Придбати гідромішок, запакувати все у целафанові пакети, тощо.

До зустрічі у Березині :)

 

Зголошення до участі: