Заплануй з 1 по 15 листопада проголосувати за 258 проєкт https://lviv.pb.org.ua/projects/258
Хочемо поділитись невеличкою радістю - поданий нами на Громадський бюджет Львова проєкт "Каяки для секції кануполо на Погулянці" успішно пройшов первинну оцінку і буде допущений до голосування.
Якщо з вашою допомогою нам вдасться вийти в лідери голосування серед малих проєктів свого району - секція кануполо на Погулянці отримає 12 комплектів каяків, а це означає, що можна буде:
- тренуватись одночасно двом командам,
- брати участь у міжнародних змаганнях,
- приймати команди з інших міст та країн на своїх змаганнях.
Для того, щоб наша мрія здійснилась - нам дуже потрібна Ваша допомога. Голосування триватиме з 1 до 15 листопада 2021
Голосувати можуть ті, кому виповнилось 16 років і хто має у Львові чи Львівській ОТГ:
- Місце проживання - за цим критерієм можна голосувати на сайті https://lviv.pb.org.ua/projects/258
через БанкІД, а також через будь-який ЦНАП Львова за попередньою реєстрацією за одним з наступних критеріїв:
- Місце роботи (підтверджується паспортом та довідкою з місця праці)
- Місце навчання (паспорт+студентський квиток)
- Нерухомість (паспорт+витяг з реєстру прав власності)
- Місце проживання для внутрішньо переміщених осіб (паспорт+довідка)
- Місце народження (паспорт або свідоцтво про народження)
Деталі попередньої реєстрації у ЦНАПах міська рада ще уточнює, тож повідомимо, як тільки з'явиться інформація.
Конкуренція буде дуже жорсткою - але дуже сподіваємось спільними зусиллями каяки таки перетворяться з мрії у реальність.