23 червня 2016, у день літнього сонцестояння, на території паркової зони «Погулянка» відбудеться свято «Купало на Погулянці». До участі у святі запрошуємо і великих, і малих – адже цікаво буде усім. Найменших учасників захоплять у свій вир рухливі «пастуші ігри», у які бавились наші предки сотнями років, підлітків та молодь, окрім ігор, традиційно приваблюють танці, плетіння вінків та їх викуп, а старших запрошуємо поринути у атмосферу веселощів. 

Свято стане прекрасною нагодою пригадати давні звичаї та поринути в атмосферу традицій та народних переказів. Програма вечора буде дійсно насиченою. Розпочнеться вона забавами і змаганнями та заплітанням вінків. Родзинкою свята стане вогняна феєрія на плавучій сцені та акустичний виступ гурту PIANO. Звичайно ж, організатори не забули і про головний купальський елемент – традиційні стрибки через вогнище.

Цього року свято відбудеться уже вшосте. І щороку воно збирає все більше і більше учасників – минулоріч з нами бавилось близько 600 осіб. Звичайно, найбільше приходить молоді - але були і діти, і старші люди, і цілі сім’ї. Загалом, купальське свято – це прекрасна національна забава для усіх. А щодо дати – її ми обрали не випадково – адже за традиціями, через купальське вогнище стрибали саме в найкоротшу ніч року.

В рамках свята відбудеться майстер-клас з пленерного живопису для дітей та молоді з особливими потребами. Учасниками майстер-класу будуть учні Навчально-реабілітаційного центру «Джерело». Заняття мистецтвом  допомагають дітям та молоді з особливими потребами відчувати користь від своєї роботи, позитивно змінюють їх свідомість, роблять їх щасливішими. Ефект від занять художньою творчістю є особливо високим, якщо він здійснюється у співпраці з митцями, які діляться секретами своєї професії, даючи майстер-класи, зі створення святкових тематичних виробів, які потім виставляються та розповсюджуються у публічних місцях і закладах. У такий спосіб організатори намагаються створити простір, дружній до дітей та молоді з особливими потребами.

Початок свята о 17.00, але приєднатись можна буде у будь-який момент.

Організатори: 

ЛМГО «Туристсько-спортивний клуб «Манівці», 
Центр творчості дітей та юнацтва Галичини та 
Управління культури Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради

Просимо приходити у національному одязі.

Місце проведення: територія Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (парк «Погулянка», вул. Вахнянина, 29, кінцева зупинка трамваю №7, територія озера позаду будівлі ЦТДЮГ) 

Програма заходу:
17:00        ігри, співи, заплітання вінків
18:30        Вінок здоров’я, Кривий танок та прикрашання Купайлиці
19:30        запуск вінків на воду 
20:00        викуп вінків, стрибки через вогнище
21:30        виступ гурту PIANO на плавучій сцені
22:00        вогняне шоу – виступ колективів “GENESIS circus” та “DArt”

Ми уже розпочали підготовку до свята - запрошуємо усіх з понеділка на співочі репетиції. Вік та вокальні дані не мають жоднісінького значення - головне це бажання співати. Детальніше про час та місце за тел. 0679404175 Вікторія

Також у рамках підготовки запрошуємо долучатись до прибирання території навколо озера у вівторок, 21 червня.

 

Як це було минулого року