Через скелі до води

У вівторок, 03 травня, на Погулянці стартував проект Турклубу «Манівці» - «Через скелі до води». Захід спрямований на популяризацію спортивного туризму серед учнівської молоді віком 10-16 років. Для учасників представлені траси для скелелазіння та каякінгу.
Спортивне містечко функціонує кожного вівторка та четверга впродовж травня 2016 за адресою м. Львів, вул. Вахнянина,29 (територія Центру творчості дітей та юнацтва Галичини), кінцева трамваю №7. П’ятдесят найбільш активних учасників будуть запрошені на безкоштовний мандрівний сплав на катамаранах річкою Дністер!
Захід реалізовується за підтримки Служби у справах дітей Львівської ОДА.

Попередні заявки та подробиці за тел.097-918-51-32 та 093-84-39-777

 

П О Л О Ж Е Н Н Я
про  проведення аква-квесту для шкільної молоді
«ЧЕРЕЗ СКЕЛІ  - ДО ВОДИ!»
 
1.    МЕТА ТА ЗАВДАННЯ
Аква-квест проводиться з метою розвитку спортивного скелелазіння та водного туризму у Львові, популяризації спортивних традицій серед школярів, особливо пільгових категорій, підтримки категорій населення, що потерпіли від військових дій, зокрема внутрішньо переміщених осіб, інформування широкого загалу відвідувачів про функціонування скеледрому на Погулянці і про проведення каяк-парків на озері впродовж літа. 
    Головні завдання проекту: 
•    популяризація скелелазіння та спортивного туризму серед молоді;
•    промоція Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (рекреаційної зони та гуртків закладу).

2. ТЕРМІНИ, УМОВИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНУВАНЬ
2.1. Кожного вівторка та четверга впродовж травня 2016 року проводяться відкриті тренування для учнівської молоді зі скелелазіння та веслувального слалому.
2.2. Місце проведення: територія Центру творчості дітей та юнацтва Галичини,  м. Львів, вул. Вахнянина, 29.
2.3. Відкриті тренування проводяться з 18:00 до 20:00 год.: 
-    3,5,10,12,17,19,24,26,31 травня.
Можлива групова участь у інші дні: за попередніми домовленостями від представників цільової групи (тренери, вчителі, волонтери ГО тощо)
2.4. Кількість учасників відкритих тренувань не обмежується і регулюється організаторами.
2.5. 50 (п’ятдесят) найбільш активних учасників тренувань здійснять рекреаційно-краєзнавчу мандрівку на катамаранах річкою Дністер, 6 червня.

3. ТЕРМІНИ, УМОВИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ МАНДРІВКИ НА КАТАМАРАНАХ
3.1. Старт водного етапу: 6 червня 2016 року, у понеділок, о 10.00, річка Дністер,  селище Розвадів. Організатори забезпечують безкоштовний доїзд учасників на автобусі та харчування (польова кухня). Загальне керівництво підготовкою та проведенням сплаву здійснює Оргкомітет в складі членів ЛМГО ТСК «Манівці» та секції скелелазіння ЦТДЮГ.
3.2. Відповідальність за дотримання правил безпеки під час проведення змагань покладається на керівника проекту, президента ЛМГО ТСК «Манівці», Тараса Білошицького.

4. УЧАСНИКИ  ПРОЕКТУ
4.1. До участі у відкритих тренуваннях зі скелелазіння та веслувального слалому допускаються усі бажаючі віком від 10 до 16 років. 
4.2. Учасники рекреаційної мандрівки річкою Дністер будуть визначені у наступних категоріях:
- школярі Львова (15 осіб) – найбільш активні учасники відкритих тренувань,
- діти з внутрішньо переміщених родин з Криму та Сходу України (15 осіб)
- діти пільгових категорій (20 осіб). 
    
5. УМОВИ УЧАСТІ. ФІНАНСУВАННЯ
 5.1. За потребою, витрати на відрядження учасників та тренерів-представників (страхування спортсменів, харчування, добові) відносяться за рахунок коштів організацій, що відряджають.
5.2. Участь в усіх заходах проекту для школярів безкоштовна.
5.3. Фінансові витрати пов’язані з організацією заходів бере на себе Служба у справах дітей Львівської ОДА та ЛМГО ТСК «Манівці».
5.4. Турклуб «Манівці» забезпечує учасників змагань спортивним спорядженням для скелелазіння і веслування на каяках, а також дрібним таборовим майном для втілення краєзнавчої мандрівки на катамаранах.
6. ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Детальна інформація на www.MANIVCI.org або за телефоном  0979185132 (Тарас Білошицький, організатор).

Положення може корегуватись у частині термінів проведення заходів відповідно до погодних умов.

ПОЛОЖЕННЯ Є ОФІЦІЙНИМ ЗАПРОШЕННЯМ ДО УЧАСТІ!