ПРОСТІР МУЗИКИ І РУХУ "небу-хай!"

с. Березина, Миколаївський район, Львівської області

26-28 травня 2017 р.

Простір повний креативу та вільний від алкоголю!

У програмі

 • квест «Скарби Скарбека»: вільне падіння на аербег, пейнтбол, каякінг, бої сумо, скелелазіння, паркур та багато іншого
 • виступи OtVinta!, Мері, Piano, Joryj Kloc, BeetRooth, Vinni Grett Band, Holly Loud, Rock-H, Secret Forest, Gour, Ptashkin
 • Дитяча зона
 • заплив на саморобних плавзасобах «Всі на всьому»
 • велопробіг Львів-Березина
 • показові виступи колективів fire-show та багато іншого!

Квиток на "Небу-ХАЙ!" - цеглинка для побудови спортшколи у селі! Прибуток від проведення заходу буде використано на будівництво соціальної мульстиспортивної школи у с. Березина. Щоб у дітей було де проводити вільний час з користю!

 

Простір музики і руху "Небу-Хай!" переїхав на власний сайт. Переходь, купуй квитки, знайомся з активітетами!

 

www.nebuhay.org

 

Умови участі у Фестивалі:

"Бути 1 день" - перебування на території Фестивалю у обраний день - вечір п'ятниці+субота або неділя. Вартість квитка: до 31 березня - 200 грн, до 30 квітня – 250 грн, до 19 травня - 300 грн, з 20 травня  і на самому Фестивалі -  350 грн. 
"Бути 1 день Дитячий" – для дітей зростом 110-150 см - перебування на території Фестивалю у обраний день - вечір п'ятниці+субота або неділя. Вартість квитка: до 30 квітня – 50 грн, до 19 травня - 80 грн, з 20 травня  і на самому Фестивалі -  100 грн. 
"Бути 3 дні" - право на перебування на території Фестивалю протягом трьох днів. Вартість квитка: до 31 березня - 350 грн, до 30 квітня – 400 грн, до 19 травня - 500 грн, з 20 травня  і на самому Фестивалі -  600 грн. 
"Бути 3 дні. Все включено" - дає право на перебування на території Фестивалю протягом всіх днів та безоплатну участь у всіх наземних етапах (окрім спеціальних етапів партнерів). Вартість квитка: до 31 березня - 500 грн, до 30 квітня – 600 грн, до 19 травня - 700 грн, з 20 травня  і на самому Фестивалі -  800 грн. 
"Бути 1 день. Маленька банда" – перебування на території 5 осіб протягом 1 обраного дня (п’ятниця+субота або неділя). Вартість квитка: до 31 березня - 900 грн, до 30 квітня – 1100 грн, до 19 травня - 1300 грн, з 20 травня  і на самому Фестивалі -  1500 грн. 
"Бути 1 день. Велика банда" – перебування на території 5 осіб протягом 1 обраного дня (п’ятниця+субота або неділя). Вартість квитка: до 31 березня - 1500 грн, до 30 квітня – 1750 грн, до 19 травня - 2000 грн, з 20 травня  і на самому Фестивалі -  2500 грн. 
"Велопробіг" – участь у велопробігу Львів-Березина та перебування на території Фестивалю у суботу. 
"Всі на всьому" – перебування на території Фестивалю у неділю за умови участі у сплаві на саморобному плавзасобі (склад екіпажу до 3 осіб, умови запливу: дистанція 400 м, всі учасники повинні пройти та фінішувати на плавзасобі, оформлення плавзасобу - 10 блакитних надувних кульок, дозволяється використання тільки тяглової сили екіпажу - без моторів)

 

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Скільки днів триває фестиваль : 2 чи 3?
Календарно Фестиваль триває три дні - п'ятниця 26 травня з 20:00, субота 27 травня, неділя 28 травня.

Чи можна придбати квитки на 2 чи на 1 день Фестивалю?
Так, є опція "Бути 1 день" - це на Ваш вибір вечір п'ятниці+субота або неділя. 

Доїзд до Фестивалю
Доїхати на небу-ХАЙ!" можна маршрутками №234 та 555 в напрямку Журавно і Нового Роздолу. Відправлення орієнтовно кожні 30 хв з Автовокзалу (вул. Стрийська). Доїхати слід до с. Березина. Далі слідувати за вказівниками які приведуть на Фестиваль.

Діти на Фестивалі Для дітей зростом до 110 см вхід на Фестиваль безкоштовний. До 13:00 кожного дня для них також безкоштовне відвідування всіх наземних етапів, які не мають вікових обмежень. Для дітей зростом 110-150 см - доступні квитки "Бути 1 день. Дитячий".

Ночівля та табірне спорядження.
На території Фестивалю буде відведене місце для наметового містечка. Організатори не надають табірне спорядження у прокат. З питань прокату радимо звертатись до партнерів Фестивалю: магазинів туристичного спорядження Gorgany.com (намети, спальники, килимки, наплічники) та Команчеро (килимки, наплічники).

Харчування. 
Харчування не включене у вартість вхідних квитків. На території Фестивалю можна буде придбати готові страви, а також відведена ділянка для розведення вогню. Організатори забезпечать учасників питною водою. 

Гігієна.
На території Фестивалю будуть розміщені біотуалети, умивальники та літній душ.

 

ВЕЛОПРОБІГ

Як зареєструватися на велопробіг?
Слід придбати за безкоштовний квиткок на сайті та роздрукувати його. 27 травня зареєструватись з 7:30 до 8:00 - обміняти свій роздрукований квиток на браслет, що дає право на перебування на Фестивалі протягом суботи. Велопробіг стартує о 8:00 від KingCrossLeopolis (Сокільники) і прямує до с. Березини велоколоною у супроводі поліції та карети швидкої допомоги.

Чи дає можливість браслет, який отримуєш на велопробігу брати участь у розвагах на фестивалі чи потрібно ще доплачувати?
Цей браслет дає право перебування на Фестивалі протягом суботи. За участь у етапах їх власники оплачують додатково (від 1 до 6 "Небу-ХАЙчиків", тобто від 10 до 60 гривень). Якщо Ви прогнозуєте, що хочете взяти участь у великій кількості етапів - Ви можете обміняти тип браслету за доплату (200 грн).

Чи є якісь вимоги до учасника пробігу, крім велосипеда, чи обов"язкове додаткове спорядження (шолом, насос ітп.)
Шолом це обов"язковий елемент екіпірування учасника. Рекомендована також наявність ремкомплекту для ровера.

Уже придбав безкоштовний квиток на велопробіг - чи гарантує він вхід на Фестиваль?
Браслет можна отримати лише при реєстрації на велопробіг з 7:30 до 8:00 у день пробігу. В інший час та інших місцях обміняти квиток на браслет неможливо.

Не знайшли відповіді на своє запитання? Телефонуйте 0976211999 або 0632217328

Запрошуємо до співпраці. Підтримуючи наш Фестиваль, Ви підтвердите імідж соціально-відповідальної компанії. Кошти, отримані від проведення Фестивалю «Небу-ХАЙ!» будуть використані для побудови унікального спортивно-рекреаційного центру у с.Березина. 

 

ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ СПОНСОРІВ (завантажити/роздрукувати)

конкурс есе "постаті, що змінюють світ"

У нас є мрія - створити веломаршрут берегом Дністра з пам’ятними знаками тим, хто йшов проти течії і тим хто живе ідеєю, не зважаючи ні на що. Знаки ці на перший погляд, нагадують давніх половецьких баб, але говорять про недавню або зовсім нову історію.


Під час минулого «Небу-ХАЙ!» з’явились постаті

 • полковника Олега Пеньковського, який ціною свого життя зупинив ядерну війну, у яку ризикувала перетворитись Карибська криза,
 • Джеймса Мейса – який боровся за міжнародне визнання голодомору,
 • Стівена Гокінга – який силою думки визирнув за край світу і зробив це на противагу усім невтішним лікарським прогнозам
 • Ніколи Тесли - великого новатора, який випередив свій час та
 • графа Станіслава Скарбека – бо нам дуже близький такий нестримний меценат. 
 •  

П’ятеро авторів найкращих есе-розповідей про ці постаті, отримають запрошення на цьогорічний «Небу-ХАЙ!»

 

Розмір - від 3000 до 5000 друкованих знаків.

Роботи приймаємо до 28 квітня.

Оголошення результатів - 15 травня.

Додати своє есе

АГОВ, волонтери! :)

Хочеш потрапити в драйвову команду організаторів Фестивалю "Небу-ХАЙ!" і докласти максимум своїх вмінь і зусиль заради важливої мети? Одразу попередимо - буде нелегко (на волонтерів чекає співбесіда, купа підготовчої роботи і врешті сам триденний Фестиваль), але якщо не боїшся труднощів - приєднуйся до нас! Заповнюй анкету та ставай частиною команди!

 

заповнити анкету