Партнерська співпраця

У 2017 ми запланували провести ряд великих соціальних заходів, які потребують міцного партнерського плеча. Для партнерів ці заходи - можливість долучитись до позитивних перетворень у суспільстві та спосіб продемонструвати свою соціальну відповідальність.

 

 

ІІІ Простір музики і руху "Небу-ХАЙ!" - 26-28 травня 2017 року у с. Березина, на березі Дністра (50 км від Львова по Стрийській трасі).

Метою Фестивалю є промоція здорового способу життя, розвиток туризму та формування культури активного відпочинку. Проект об'єднує зусилля громадських організацій, влади і бізнесу для розвитку здорового суспільства.

У програмі чимало спортивно-розважальних атракцій і конкурсів, а також яскрава концертно-мистецька програма у вечірній час.

Відвідувачі -  молодь і сім'ї з дітьми, спортсмени, туристи. З досвіду минулих років, очікуємо мін. 2500 - 3000 гостей зі Львова та області.

 

 

Детальніше про захід на http://www.manivci.org/iii-prostir-muzyky-i-rukhu-nebukhay/
Партнерські пропозиції на https://goo.gl/uaTNKZ

 

 

Будівництво соціальної мультиспортивної школи у с. Березина Миколаївського району
Проект, розпочатий у 2015 р., перетворює зруйновану насосну станцію на осередок спорту, активного дозвілля та здорового способу життя для дітей та молоді, як з сільських місцевостей, так і зі Львова. Одна з секцій - каякінгу і веслувального слалому - уже функціонує, і вихованці з с. Березина після лише 2 місяців тренувань уже взяли участь у змаганнях в Києві (і тепер мріють про участь у міжнародних змаганнях, і мусимо визнати, що впертості їм точно не забракне - адже наразі взимку вони приїжджають на тренування до Львова, щоразу долаючи 100 км).

 

Внесок партнерів може бути як фінансовий, так і ресурсний (від будівельних матеріалів і спорядження (перш за все - каяки для кануполо) до волонтерської участі співробітників у будівельних роботах).

 

 

 

Х Фестиваль активного туризму і дозвілля "Манівці" - 9-11 вересня 2017, м. Львів, Погулянка

Триденний захід, спрямований на популяризацію активного відпочинку для всієї сім"ї та здорового способу життя. Завдяки внескам компаній, команди яких змагаються у суботу, в неділю ми забезпечуємо вільне відвідування етапів для усіх бажаючих, а у понеділок - змагання серед школярів. 

Окрім того, підтримати нашу соціальну діяльність Ви можете доручивши нам організацію Вашого корпоративного, командоутворюючого або індивідуального активного відпочинку - адже ми соціальне підприємство, прибуток від діяльності якого ми скеровуємо на нашу громадську діяльність.

 

Якщо Ви ще з нами не знайомі

Досягнення у 2016

Трохи історії Клубу