Індивідуальні сплави

Якщо Ви бажаєте відпочити закритою групою (без сторонніх учасників), Ваша компанія повинна налічувати від 30 осіб (у разі меншої чисельності - мінімальне замовлення становить 13500 грн).

Вартість мандрівки включатиме:

  • вибір дат та маршруту
  • узгодження меню
  • прокат сплавного спорядження
  • прокат табірного спорядження (намети спальники, килимки)
  • харчування 

При тривалості мандрівки від 4 днів – знижка 15%

 

Вартість транспортних послуг завжди розраховується окремо, в залежності від маршруту та виду транспортної підтримки (окрім трансферу учасників, можливе забезпечення окремого транспорту для спорядження – це робить мандрівку комфортнішою та прискорює логістику мандрівки; можливий вибір рівня комфортності транспорту та багато інших опцій). З метою підбору оптимального виду транспорту для Вашої мандрівки ми співпрацюємо з великою кількістю транспортних компаній, щоб організувати перевезення як для шести, так і для 300 учасників. Загалом, вартість трансферу рахуємо так: ми підбираємо автобус, оптимальний для чисельності Вашої групи, за обраним маршрутом перевізник розраховує вартість послуг (виходячи з кілометражу або тривалості роботи автобуса) і ми ділимо її на кількість учасників Вашої групи. 

Заохочуємо у мандрівки і на активний відпочинок з дітьми. Для дітей до 6 років, якщо вони не займають окремого місця у автобусі та на плавзасобах,  участь у наших мандрівках безкоштовна. Якщо займають місця в транспорті та на плавзасобах - оплачується лише харчування і трансфер. Діти віком 7-12 років беруть участь у мандрівці за 50% вартості організації відпочинку для дорослих та оплачують повну вартість транспортних послуг. 

Про дати планованої мандрівки просимо повідомляти заздалегідь. Закріплення дат за Вашою групою (а для відкритої групи – також оголошення про неї) відбувається після внесення передоплати у розмірі 30% від вартості організації мандрівки.

Передоплата за мандрівку закритої групи понад 30 осіб повертається у разі відмови від мандрівки в термін понад 30 днів до її початку і зменшується на суму банківських комісій за переказ. 

Повна оплата мандрівки здійснюється не пізніше ніж за 5 робочих днів до початку мандрівки.