ПОЛОЖЕННЯ
про «Турнір з техніки веслувального багатоборства «Березина»


1.    МЕТА ТА ЗАВДАННЯ. Змагання з веслувального багатоборства проводяться з метою розвитку водних видів спорту та популяризації рекреаційної бази села Березина, обміну досвідом і ідеями між гребцями різних спеціалізацій, залучення в коло любителів спорту всіх бажаючих.

2. ТЕРМІНИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ. Змагання проводяться на річці Дністер, на ділянці с. Березина, Миколаївського району, Львівської області. 17-18 жовтня 2020 р.

3. КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ.
3.1. Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює Оргкомітет змагань в складі ЛМГО ТСК «Манівці» та представників інших клубів західного регіону.
3.2. Відповідальність за дотримання правил безпеки під час проведення змагань покладається на головного суддю.
3.3. Рішення, що стосуються спірних питань, приймаються ГСК змагань, що складається з головного судді, секретаря змагань, судді-керівника дистанції.

4. УЧАСНИКИ  ЗМАГАНЬ.
4.1. До участі у Турнірі допускаються всі бажаючі, не залежно від віку, спортивних розрядів і попереднього змагального досвіду.
4.2. Під час проведення змагань ГСК залишає за собою право відмовити в участі учаснику, дії якого на трасі можуть розцінюватись як неадекватні до ситуації і загрожують його безпеці і безпеці інших учасників.
4.3. Кожен учасник змагань має право виступати в складі власної команди, особисто або увійти в склад збірної команди відповідно до зараєстрованої особистої заявки. 
 

5. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
5.1. ГСК залишає за собою право зняти екіпаж або дискваліфікувати спортсмена за неспортивну поведінку (вживання алкогольних напоїв та наркотичних препаратів під час всього періоду проведення Турніру), нешанобливе ставлення до учасників змагань, суддів та місцевих жителів, порушення спортивної етики та даного Положення.
5.2. Відповідальність за якість та безпечне використання групового та особистого спорядження, а також за відповідність учасників вимогам безпечного проходження відповідних дистанцій несуть учасники змагань.
5.3. Учасники змагань забезпечуються каяками, САП-дошками за рахунок організаторів ЛМГО ТСК «Манівці», рятувальні жилети, каски і гідрокостюми учасники забезпечують самостійно.

6. ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ
 

17.10 
11:00 відкриття змагань.
12:00 старт слалому каяків

18.10 
11:00 старт слалому САП-дошок

16:00 нагородження

7. Результати. Особсистий залік формується на етапі «Слалом» в категоріях двох вікових груп (до 14 та 14 років і старші) і двох статевих груп (чоловіки, жінки).

8. НАГОРОДЖЕННЯ. Учасники, які посіли І-III місця, нагороджуються дипломами і медалями Оргкомітету. 

9. УМОВИ ПРИЙОМУ УЧАСНИКІВ ЗМАГАНЬ. ФІНАНСУВАННЯ
9.1. Витрати на відрядження учасників та тренерів-представників (страхування спортсменів, проїзд в обидва напрямки, оплата за розміщення, харчування, добові) відносяться за рахунок коштів організацій, що відряджають.
9.2. Розміщення учасників змагань проводиться, у польових умовах. Команди повинні мати усе спорядження, необхідне для проживання у польових умовах та самостійного приготування їжі. Умови розміщення будуть повідомлені додатково.
9.3. Команди повинні мати усе необхідне спорядження для участі у змаганнях відповідно до Правил змагань зі спортивного туризму. За попередньої заявки можливий прокат особистого туристичного спорядження (рятувальні жилети, каски).
9.4.  Учасники змагань здійснюють стартовий внесок у розмірі 100 грн з учасника. 

10. ЗАЯВКИ. Попередні заявки приймаються на сайті www.manivci.org або за адресою info@manivci.lviv.ua до 10.10.2020.
Детальна інформація за телефонами  0979185132, 0938439777 (Тарас Білошицький, головний суддя), 0976211999, 0632217328 (Софія Ступко, секретар змагань). Обговорення на сторінці https://www.facebook.com/manivci.org

Учасники повинні мати з собою документ, що засвідчує особу з вказаною датою народження (або його копію), медичну довідку, видану відповідним медичним закладом, що підтверджує відсутність протипоказів для занять спортом та страховий поліс (покриття медичних послуг, вид діяльності: змагання). 

Дане Положення може коригуватись у частині термінів проведення змагань відповідно до погодних умов.

ДАНЕ ПОЛОЖЕННЯ Є ОФІЦІЙНИМ ВИКЛИКОМ НА ЗМАГАННЯ

ЗАТВЕРДЖУЮ
Президент ЛМГО ТСК «Манівці»
Т.О.Білошицький
“25” вересня 2020 р.