Прокат

Туристичне та ігрове спорядження

Якщо ви шукаєте небхідне спорядження длі вікенду з сім’єю або ж плануєте більш тривалу активну відпустку на природі — ми можемо запропонувати вам чимало цікавих варіантів. Байдарки, каяки та все необхідне для мандрівки річкою. Тенти та ілюмінацію для затишного вечора в компанії друзів та різні варіанти ігрового спорядження, якщо ви плануєте корпоратив чи тімбілдінг для вашої компанії.

Спорядження

Обирайте все необхідне

  • Всі
  • Водний туризм
  • Ігрові елементи
як це працює

Декілька простих кроків і все, що потрібно у вас

icon-1
1
Вибір спорядження та заповнення форми

Перегляньте спорядження та оберіть все, що вам потрібно. Ознайомтесь з умовами прокату спорядження та заповніть невеличку електронну форму.

icon-2
2
Підтвердження замовлення та договір прокату

Дочекайтесь підтвердження замовлення. Зазвичай ми відповідаємо протягом доби. Ми надішлемо вам договір прокату та вараінти для оплати замовлення.

icon-3
3
Оплата замовленого спорядження

Розрахуйтесь за замовлення. Наразі можливо здіснити оплату, перерахувши кошти на картку або на розрахунковий рахунок за реквізитами.

icon-4
4
Отримання замовлення

Після підтвердження оплати замовлення наш менеджер зв’яжеться з вами та надасть подробиці про місце та час отримання або доставки замовлення.

Умови оренди обладнання
Обов’язкові умови

Туристичне спорядження видається на прокат під заставу з обов’язковим підписанням договору прокату.

В якості застави (гарантії повернення спорядження) береться застава, якою може бути:

  • водійське посвідчення
  • паспорт або id-картка
  • закордонний паспорт
  • повна заставна вартість спорядження

Паспорт громадянина України потрібний для підписання договору оренди та отримання спорядження на прокат, паспорт необхідно мати при собі обов’язково.

Документи приймаються на зберігання лише у власника (людини, зображеної на фото в документі).

Бронювання спорядження

При потребі, Ви можете забронювати необхідне Вам спорядження на певні дати. Вартість бронювання складає 30% вартості прокату (часткова передоплата). При відмові від бронювання вартість бронювання не повертається. Бронювання спорядження відбувається не раніше ніж за два тижні до потрібної дати.

Отримання замовлення

Замовлення видаються та приймаються в двух локаціях: у Львові, на Погулянці (вул. Вахнянина, 29) або у с. Березина (50 км від Львова). Місце видачі спорядження необхідно уточнювати заздалегідь. У вартість не включено транспортні послуги, тому можливість та вартість доставки обговорюється та розраховується окремо.

Повернення замовлення

Клієнт зобов’язаний повернути спорядження у повному комплекті, в чистому та сухому вигляді, як при його отриманні у прокат. У випадку якщо спорядження повертається у нетоварному вигляді (брудне, мокре тощо) – воно повертається клієнту для усунення недоліків. При цьому за кожну добу перевищення прокатного часу нараховується пеня у вигляді 100% вартості доби прокату цієї одиниці спорядження. У випадку пошкодження спорядження або його частковій втраті, клієнт компенсує вартість ремонту. У випадку неможливості ремонту, а також при втраті спорядження, клієнт повертає повну його вартість.

Якщо у Вас виникли будь-які питання стосовно оренди туристичного та ігрового спорядження — звертайтесь: