Реєстрація до табору

Долучайтесь до нашого табору

Після того, як ви надішлете форму, ми зв’яжемося з вами, щоб підтвердити наявність місця на обраний період перебування в таборі. Повідомимо дані для оплати та відповімо на ваші запитання.

Усі поля є обов’язковими до заповнення, якщо не позначені як (необов’язкові).

ПРАВИЛА ТА УМОВИ
Вартість та тривалість табору

Стандартна вартість участі на весь термін тривалості табора становить 14 000 грн, без додаткових знижок. В інших випадках вартість участі в таборі на будь-який заїзд наступна:

  • 10 000 грн до 1 травня
  • 12 000 грн до 1 червня
  • 14 000 грн з 1 червня
  • поденна оплата – 1167 грн за 1 день
Додаткова знижка

Якщо ваша сім’я планує участь двох або більше дітей в таборі, то ми з радістю надамо вам знижку в 10% від вартості туру.

Бронювання місць в таборі

Місця вважаються заброньованими після отримання повної оплати вартості участі в таборі. За наявності місць – кінцевий термін здійснення оплати – до 18:00 вівторка перед заїздом. Здійснення оплати є підтвердженням Вашої згоди з наведеними умовами.

Повернення коштів

Якщо раптом у вас змінились плани, і ви не плануєте приймати участь в мандрівці, а кошти вже сплачено – ми можемо повернути вам кошти частково:

  • 10 і більше днів до сплаву – повертаємо 95% вартості
  • 5-9 днів – повертаємо 70% вартості
  • 2-4 днів – повертаємо 30% вартості
  • Переддень та під час туру – кошти не повертаються.
Недопустима поведінка

При порушенні дитиною правил табору: вживання алкоголю, наркотиків, курінню і інших дій (самовільне плавання вночі, агресивна поведінка по відношенню до інших дітей, дії спрямованні на травмування себе, або інших дітей, та ін), які загрожують безпеці дитини або її отеченю, батьки зобов’язані забрати дитину з табору – кошти, в цьому випадку, не повертаються.

Турклуб «Манівці» не передає особисту інформацію наших мандрівників будь-якій іншій компанії чи особі без письмового дозволу наших гостей. Вся інформація про гостей зберігається в таємниці. Прочитайте нашу політику конфіденційності.

Контактні дані одного з батьків


Інформація про табір

Вкажіть, будь ласка, дату першого і останнього дня перебування дитини у таборі


Дані учасника

Учасник №1

Особливі побажання та опції

необов’язково до заповнення

Чи є у дитини специфічні хвороби або протипоказання до рухомої активності?
Важлива інформація

Просимо вказати інформацію про алергічні реакції (особливо харчові, в тому числі не вживання певних продуктів), захворювання або протипоказання, зокрема до рухомої активності, необхідність прийому специфічних ліків та іншу важливу інформацію (інформація не підлягає розголошенню і необхідна для Вашої безпеки)

Бажаєте отримувати повідомлення про наші події на свою електронну пошту?

Натиснувши «Надіслати» ви погоджуєтесь з умовами та правилами бронювання та відвідування сплаву